ESSVE NORGE AS

ESSVE leverer trygge innfestninger til profesjonelle håndverkere. Vi tilbyr et bredt og dypt sortiment av både produkter og tjenester som er utviklet i samarbeid med sluttbrukeren.

Du finner oss på Campus Rosenholm, ca 20 minutter sør for Oslo sentrum.

Besøksadresse:   Rosenholmveien 25, 1414 Trollåsen
Postadresse:       Postboks 641, 1411 Kolbotn

Faktura:
Postadresse:        Postboks 641, 1411 Kolbotn
E-post:                 faktura@essve.no

Org.nr 911 641 372

 

ESSVE KUNDESERVICE

Telefon:                66 82 35 10
E-post :                info@essve.no
Ordre:                  ordre@essve.no

Kundeservice har åpent mellom kl 08.00-16.00

KUNDESERVICE
Telefon 66 82 35 10

Leder kundeservice/ kundebehandler
Morten Dale
morten.dale@essve.no

Kundebehandler/ Nobb
Håkon Vilberg
hakon.vilberg@essve.no

Kundebehandler
Bjørn Johansen
bjorn.johansen@essve.no

NOBB-ansvarlig
Mona Helseth
Mobil: 992 91 181
mona.helseth@essve.no

 

Daglig leder
Morten Bredesen
Mobil: 91 32 14 41
morten.bredesen@essve.no

Business Controller
Håkon Eide
Mobil: 926 98 806
hakon.eide@essve.no

Space Management
Jørgen Eikanger
Mobil: 97 57 08 94
jorgen.eikanger@essve.no

Teknisk ansvarlig
Tom Nord
Mobil: 903 65 699
tom.nord@essve.no

MARKED
Markedsansvarlig
Silje Torre Netskar
Mobil: 90 96 93 69
silje.netskar@essve.no

Markedskoordinator
Dijana T. Aanerød
Mobil: 93 28 88 27
dijana.aanerod@essve.no

Markedskoordinator
(i barselpermisjon)
Cathrine Brandsborg
Mobil: 936 95 215
cathrine.brandsborg@essve.no

SALG

Salgssjef
Hans Gangnes, mob: 91 32 14 42
E-post: hans.gangnes@essve.no

 

KAM
Anders Slemdal, mob: 91 32 14 40
E-post: anders.slemdal@essve.no

KAM
Pål Fossberg Jahr, mob: 48 89 70 65
E-post: paal.jahr@essve.no


KAM

Roger Thorsen, mob: 48 99 66 90
E-post: roger.thorsen@essve.no

Distriktsansvarlig for Hordaland
Arne-Martin Knutsen, mob: 95 70 60 07
E-post: arne-martin.knutsen@essve.no

Distriktsansvarlig for Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal
Per Helge Nygård, mob: 93 00 77 78
E-post: per-helge.nygaard@essve.no

Distriktsansvarlig for Akershus, Oppland, Hedmark og Hallingdal
Thomas Sundhaugen, mob: 48 17 75 99
E-post: thomas.sundhaugen@essve.no

Distriktsansvarlig for Oslo, Akershus og Østfold
Håvard Hegge, mob: 904 00 305
E-post: havard.hegge@essve.no

Distriktsansvarlig for Østfold, Oslo, Akershus og Buskerud
Mats Lønnes Jermstad mob: 47 48 35 75
E-post: mats.jermstad@essve.no

Distriktsansvarlig for Vestfold, Buskerud og Telemark
Thomas Erlingsen, mob: 90 20 95 02
E-post: thomas.erlingsen@essve.no

Distriktsansvarlig for Aust/Vest Agder, Telemark og Rogaland
Kommer 2018, ta kontakt med kundeservice

Distriktsansvarlig for Nordland
Tommy Kristiansen, mob: 91 91 03 78
E-post: tommy.kristiansen@essve.no

Distriktsansvarlig for Nord- og Sør Trøndelag
Stig Morten Austheim, mob: 99 54 18 69
E-post: stig.morten.austheim@essve.no

Distriktsansvarlig for Finnmark, Troms og Nordland
Stig Kvalnes, mob: 94 14 04 05
E-post: stig.kvalnes@essve.no

Distriktsansvarlig for Finnmark
Bjørn Bratlie, mob: 91 87 96 07
E-post: bjorn.bratlie@essve.no