ESSVE NORGE AS

ESSVE leverer innfestninger til profesjonelle håndverkere. Vi tilbyr et bredt sortiment av både produkter og tjenester som er utviklet i samarbeid med sluttbrukeren. ESSVEs produkter selges hos en rekke forhandlere i hele Norge.

Se vår forhandlerliste her>>

ESSVE KUNDESERVICE
Telefon:                22 88 40 40
E-post :                info@essve.no
Ordre:                  ordre@essve.no

Kundeservice har åpent mellom kl 08.00-16.00

Besøksadresse: Enebakkveien 150, 0680 Oslo

FAKTURA:
faktura@essve.no
Org.nr 911 641 372

ESSVE KUNDESERVICE

Telefon:                22 88 40 40
E-post :                info@essve.no
Ordre:                  ordre@essve.no

Kundeservice har åpent mellom kl 08.00-16.00

KUNDESERVICE
Telefon 22 88 40 40

Leder kundeservice/ kundebehandler
Morten Dale
morten.dale@essve.no

Kundebehandler/ Nobb
Håkon Vilberg
hakon.vilberg@essve.no

Kundebehandler
Bjørn Johansen
bjorn.johansen@essve.no

 

Daglig leder
Håkon Eide
Mobil: 926 98 806
hakon.eide@essve.no

Business Controller
Hilde Jensen
Mobil: 95 81 88 06
hilde.jensen@essve.no

Teknisk ansvarlig
Pål Jahr
Mobil: 48 89 70 65
paal.jahr@essve.no

Space Management
Jørgen Eikanger
Mobil: 97 57 08 94
jorgen.eikanger@essve.no

Masterdata og NOBB-ansvarlig
Mona Helseth
Mobil: 992 91 181
mona.helseth@essve.no

 

MARKED
Markedssjef
Silje Torre Netskar
Mobil: 90 96 93 69
silje.netskar@essve.no

Markedskoordinator
Cathrine Brandsborg
Mobil: 936 95 215
cathrine.brandsborg@essve.no

SALG
Salgssjef
Hans Gangnes
Mobil: 91 32 14 42
hans.gangnes@essve.no

Key Account Manager
Anders Slemdal
Mobil: 91 32 14 40
anders.slemdal@essve.no

Key Account Manager
Roger Thorsen
Mobil: 48 99 66 90
roger.thorsen@essve.no

Key Account Manager
Hege Anker-Jensen
Mobil: 977 12 223
hege.anker-jensen@essve.no

Key Account Manager
OEM/ Prefab

Mats Jermstad
Mobil: 47 48 35 75
mats.jermstad@essve.no

Key Account Manager
VVS/ el
Bjørn Bratlie
Mobil: 91 87 96 07
bjorn.bratlie@essve.no

DISTRIKTSANSVARLIGE
Oslo, Akershus og Østfold
Håvard Hegge
Mobil: 904 00 305
havard.hegge@essve.no

Oslo, Akershus, Østfold
og Buskerud

Espen Stensson
Mobil: 90 27 74 79
espen.stensson@essve.no

Akershus, Oppland, Hedmark
og Hallingdal
Thomas Sundhaugen
Mobil: 48 17 75 99
thomas.sundhaugen@essve.no

Vestfold, Buskerud og Telemark
Thomas Erlingsen
Mobil: 90 20 95 02
thomas.erlingsen@essve.no

Aust/ Vest Agder 
og Rogaland
Knut Ellefsen
Mobil: 913 68 700
knut.ellfesen@essve.no

DISTRIKTSANSVARLIGE
Hordaland
Arne-Martin Knutsen
Mobil: 95 70 60 07
arne-martin.knutsen@essve.no

Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal
Per Helge Nygård
Mobil: 93 00 77 78
per-helge.nygaard@essve.no

Nord- og Sør Trøndelag
Stig Morten Austheim
Mobil: 99 54 18 69
stig.morten.austheim@essve.no

Nordland
Tommy Kristiansen
Mobil: 91 91 03 78
tommy.kristiansen@essve.no

Finnmark, Troms og Nordland
Stig Kvalnes
Mobil: 941 40 405
stig.kvalnes@essve.no