ESSVE leverer innfestninger til håndverkere. Vi tilbyr et bredt sortiment av både produkter og tjenester som er utviklet i samarbeid med sluttbrukeren.
ESSVEs produkter selges hos en rekke forhandlere i hele Norge.

Se vår forhandlerliste her>>

ESSVE NORGE
Telefon: 22 88 40 40
Ordre: ordre@essve.no
Kundeservice har åpent mellom kl 08.00-16.00

Faktura: faktura@essve.no
E-post : info@essve.no
Org.nr 911 641 372

Besøksadresse: Enebakkveien 150, 0680 Oslo

KUNDESERVICE
Leder/ kundebehandler
Morten Dale
morten.dale@essve.no
22 88 40 40

Kundebehandler
Håkon Vilberg
hakon.vilberg@essve.no
22 88 40 40

———————————————–

MASTERDATA OG NOBB-ANSVARLIG
Mona Helseth
mona.helseth@essve.no
99 29 11 81

DAGLIG LEDER
Håkon Eide
hakon.eide@essve.no
92 69 88 06

BUSINESS CONTROLLER
Hilde Jensen
hilde.jensen@essve.no
95 81 88 06

TEKNISK ANSVARLIG
Pål Jahr
paal.jahr@essve.no
48 89 70 65

MARKED
Markedssjef
Silje Netskar
silje.netskar@essve.no
90 96 93 69

Markedskoordinator
Cathrine Brandsborg
cathrine.brandsborg@essve.no
936 95 215

———————————————-

SPACE MANAGER
Jørgen Eikanger
jorgen.eikanger@essve.no
97 57 08 94

SALGSSJEF
Hans Gangnes
hans.gangnes@essve.no
91 32 14 42

KEY ACCOUNT MANAGER
Anders Slemdal
anders.slemdal@essve.no
91 32 14 40

KEY ACCOUNT MANAGER
Hege Anker-Jensen
hege.anker-jensen@essve.no
977 12 223

KEY ACCOUNT MANAGERroger.thorsen@essve.no
48 99 66 90

DISTRIKTSANSVARLIGE
Oslo, Akershus,Østfold og Buskerud
Espen Stensson
espen.stensson@essve.no
90 27 74 79

Oslo, Akershus, Østfold, Hedmark og Oppland
Håvard Hegge
havard.hegge@essve.no
904 00 305

Oslo, Akershus, Østfold, og Hallingdal
Mats Jermstad
mats.jermstad@essve.no
904 00 305

Akershus, Oppland og Hedmark
Thomas Sundhaugen
thomas.sundhaugen@essve.no
48 17 75 99

Vestfold, Buskerud og Telemark
Thomas Erlingsen
thomas.erlingsen@essve.no
90 20 95 02

Aust-/ Vest Agder og Rogaland
Knut Ellefsen
knut.ellefsen@essve.no
913 68 700

Hordaland
Arne-Martin Knutsen
arne-martin.knutsen@essve.no
95 70 60 07

Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal
Per Helge Nygård
per-helge.nygard@essve.no
93 00 77 78

Trøndelag
Stig Morten Austheim
stig.morten.austheim@essve.no
99 54 18 69

Nordland og Syd-Troms

Tommy Kristiansen
tommy.kristiansen@essve.no
91 91 03 78

Nord-Troms og Finnmark

Mats Jermstad
mats.jermstad@essve.no
47 48 35 75